Domov
Stránka pretekov
Pridať registráciu
Štartovka
Pomoc

Pridať registráciu

FAQ

  1. Čo je toto?
  2. Čo znamená pridať lístok?
  3. Čo znamená prihlásiť sa?
  4. Kde nájdem štartovnú listinu?

Čo je toto?

Čítate odpovede na často kladené otázky. Tento dokument priebežne aktualizujeme na základe skúsenosti s registráciami a najmä na základe otázok zasielaných emailom. Tento dokument budeme priebežne aktualizovať. Naposledy bol aktualizovaný 31.10.2018.

Čo znamená pridať lístok?

U niektorého z našich partnerov ste si zakúpili lístok, vstupenku na naše podujatie. Ako potvrdenie ste dostali lístok s kódom. Tento kód je Vašou vstupenkou do registrácií. Organizácia preteku si vyžaduje registráciu všetkých pretekárov. V rámci registrácie vlastník lístka vypĺňa údaje pretekárov. Pridať lístok je prvý krokom pri vypĺňaní údajov pretekárov. Pri pridaní lístka overíme jeho platnosť a pre email adresu zadanú pri pridaní lístka vytvoríme účet používateľa. Po príhlásení sa do registrácii s touto emailovou adresou je vlastníkovi lístka k dispozícii všetko potrebné na registráciu pretekárov.

Čo znamená prihlásiť sa?

K registrácii pretekárov sa môže vlastník lístka kedykoľvek vrátiť. Stačí zadať email adresu a v zápätí na ňu odošleme email s jednorázovým prihlasovacím linkom. Kliknutím na link sa prihlásiť do registrácií a môžete všetko meniť.

Kde nájdem štartovnú listinu?

Štartovná listina bude zverejnená na stránke podujatia STEFANIK TRAIL Programátori pracujú na prepojení registrácií s webom podujatia. Už čoskoro bude k dispozícii.