Home
Event homepage
Add ticket
Racers list
FAQ
ultra individual ultra relay relay

IMPORTANT NOTICE:

Published list of registered participants includes ONLY those runners and relays, that have fully and correctly filled all mandatory data! For relays it is team name, minimum number of participants, captain of relay !

Registrations are self managed by partiipants after signing in at registracia.stefaniktrail.sk.

In case of any complains plese contact registracia@stefaniktrail.sk

report generated on: 20-05-2019 05:38 CET last updated : 04-05-2019 08:15 CET

ultra individual

First name Last name Country Sports club
Martin Marendiak SVK NEOPUSTAJ SA!
Martin Hric SVK Hrom do piecky!
Michal Hecko SVK
Ostrowski Miroslaw POL Przewodni Beskidzki
Lukas Dzurenda SVK TECHNICKA AKADEMIA SPISSKA NOVA VES
Ondrej Spálenka CZE Pražská kavárna
Vladislav Lipovský SVK MBO Strážske
Peter Masarovic SVK Ajbej!
Milan Hlavatý SVK
Michal Mezei SVK Pivo v cieli
Filip Švrček CZE (nezávislý ultraběžec)
Pavel Kočíb CZE
Silvester Pastucha SVK
Martin Pavlík SVK ATTACK VRUTKY
Robert Dinka SVK Plamienok n.o.
Vendo Bugáň SVK Jogging klub/SLOVAK ULTRA TRAIL TEAM
Branislav Filo SVK Bánovskí behúni
Martin Kučera SVK RobertTheHopkajuciZajac
Tomáš Gašper SVK
Adrian Grunert SVK Šalamún
Jakub Pediač SVK Sanasport Runners Bratislava
Mário Šlosár SVK MTC Vyšná Šebastová
Dávid Žilinčár SVK Prápor okamžitej reakcie Martin
Pavol Porubčan SVK Jogging klub Dubnica
Marián Oráč SVK Rehabilitacia Orac/ UltraBoB
Martin Drotar SVK
Samuel Petrina SVK
Slavomir Slezák SVK
Toma´sˇ Karas SVK SRTG PODLIZˇi´
Jaroslav Ostrihoň SVK
Ales Diko SVK Radio Antena Rock
Michalka Kúdeľová SVK SVETIELKO NÁDEJE
Michal Stehlík SVK SVETIELKO NÁDEJE
Dali Adamec SVK Nitrianske Rudno
Radek Čermín CZE SK Pleš
Marek Stieranka SVK
Alojz Orgoň CZE SK Pleš
Mário Jánoš SVK Ultra/BoB
Peter Čižmár SVK ALL4RUN Košice
Tomasz Kik POL
Marián Kamendy SVK Forcarunning
Peter Husár SVK Gekon SPORT Trenčín
Marek Olczak POL IceBat.eu
Jiří Horníček SVK Bernosport.sk
Milan Šuhajda SVK BK BOSORACI
Martin Černý SVK Run For Fun
Florian Kevicky SVK Puchov
Ivan Budzel SVK BigHeroes
Juraj Teplica SVK Extreme Obstacle Runners
Marek Hrušovský SVK Trail Runners Trnava
Jan Pačes CZE
Ondrej Izák SVK
Michael Kordík SVK
Elena Jánošíková SVK #onephysicalrikishi
Juraj Jando SVK
Marián Potočný SVK Klub dunajských vodákov Slávia UK Bratislava
Ladislav Ledényi SVK
Jaroslav Bucha SVK
David Mortreux FRA Ambassade de France
Ctibor Kubáň CZE
Dusan Oravec SVK NITRIANSKA BLATNICA
Jozef Kimák SVK Klub bežcov Stropkov
Pavel Urbaczka CZE NVPP team
Michal Zalesak CZE
Aleš Palásek CZE Paldové
Marian Kunčev SVK
Daniel Medvecký SVK BK Viktória Horné Orešany
Pavel Soukup SVK KARPATSKÍ VLCI
Peter Piják SVK Nesluša
Marcel Luhový SVK Pečená krkovička Nosice
Nela Vondrková CZE
Dionýz Földes SVK BP RUN
Marek Hroššo SVK P`art of Heart
Bohumil Uhrin SVK Ultra Boľavé Nohy
Roman Beňo SVK GJH
Peter Valach SVK Torre Ruffa
Tomáš Borčin SVK
Marek Marťák SVK
Milan Magula SVK READY2RUN
Marián Suvák SVK
Ed Melbourne GBR N/a
Tomáš Hantabál SVK naplno team svk
Matus Kirilak SVK
Miloš Chromý CZE Stínová vláda
Tomas Sabela SVK Staškov
Peter Brestovanský SVK Lazy Run
Igor Martinec SVK Sehos Plus s.r.o.
Michal Helcman SVK Slovenský Grob
Adam Ďuriš SVK
Ondrej Pakši SVK Pressburg Hulvats
Roman Solich CZE
Maroš Krajňak SVK TJ Vyšná Jedľová
Alexander Buzinkay SVK Šelma klub
Michal Darila SVK Part of Heart
Pavol Majo SVK #KAMIENKY
Miro Pindeš SVK CHUPAKABRA
Patrik Lopusny SVK 3NT
Katarína Révayová SVK Bodka
Peter Čamaj SVK Častá
Igor Flimel SVK Bratislava
František Kaňa SVK MŠK 1895 Kežmarok
Peter Maška SVK
Přemysl Gilar CZE Kopčař
Marek Košťál SVK Lenovo
Frankie Kotrus SVK
Igor Šandrik SVK Pemat brány
Marián Fontány SVK
Juraj Macák SVK bernosport
Andrej Šoltýs SVK LUXURIO
Radek Janku CZE
Milan Žiak SVK
Dominik Melicharek SVK
Peter Školník SVK Muránska Huta
Daniel Hrenak SVK M.R.C.I.N.A.
Juraj Stančík SVK iThinkBeer.com
Ondrej Stieranka IRL n/a
Martin Slivka SVK
Jakub Vencl CZE
Roman Švarc SVK Sport Rysy Poprad
Pavol Jakabovic SVK
Mojmír Pala CZE KBB - Klub Beskydských Běhen
Štefan Širgely SVK #ZAZIULTRA
Gabriel Svajda SVK Adidas runner Bratislava
Ľubomír Havlík SVK #zaziultra
Lenka Mullerova SVK #ZAZIULTRA
Ondrej Gogora SVK #ZAZIULTRA
Martin Horniak SVK FTR
Michal Kačmár SVK DKR
Tomáš Kišvince SVK Pacemaker (ICD)
David Foltin CZE Olomouc
Peter Matisko SVK #ZAZIULTRA
Ľubomír Galanský SVK Alpin Club Lokomotíva Bratislava
David Musil CZE
Michal Klinovský SVK ULTRA Boľavé nohy
Marek Hurajt SVK
Peter Juričko SVK Liga lanivka
Jaroslav Šťavík CZE Don't panic!
Slavo Božoň SVK Base Gym Banská Bystrica
Katarina Kovacova SVK
Martin Turček SVK obec Krásno
Peter Oravec SVK Trixbike
Zdeno Blažek SVK S.T.O.P.A.
Ondrej Smolar SVK SOITRON
Jaroslav Esterka SVK E100
Radovan Petkov SVK #teampetkov
Tomas Marak GBR
Rastislav Kriška SVK STS Chvojkovice-Brod
Peter Kubala SVK Klub otcov roka
Roman Petrikovič SVK MK Tvrdošín
Ondrej Púčik SVK
Vít Šimral CZE Piráti
Maria Amaya SVK
Bohumil Paslavský CZE RozběhámeČesko
Vladimír Gazdag CZE Policie CZ
Pavel Beťko SVK Závažná Poruba
Matúš Ferech SVK GJH
Matej Páleník SVK BK Pyxida
Michal Belica SVK TT Burgers Bratislava
Roman Košťák CZE GASSO Team Jablonec nad Nisou
Michal Pelach SVK
Vincent Sýkora SVK Obyce
Marian Pavuk SVK Spider team Levice
Peter Fijalka SVK p´art of heart
Martina Steinhübelová SVK
Jan Tomášek CZE
Miroslav Haus SVK
Peter Lešták SVK James Bratislava
František Hofman CZE Triatlon Býšť
Martin Mazur SVK Multiple Sclerosis Runner
Martin Plačko SVK ŠK Bradlan Brezová
Maroš Fančovič SVK
Tomáš Čech SVK neopúšťaj sa!
Martin Neradovič SVK
Ladislav Kalaber SVK #zaziultra
Marcel Jedlička SVK #zaziultra
Martin Detvaj SVK #ZAZIULTRA
Martin Roll SVK Lenovo
Marián Šudý SVK
Richard Jonáš SVK ZAZIULTRA
Adam Gandžala SVK #ZAZIULTRA
Viliam Bendik SVK ZAZIULTRA
Zuzka Nosková SVK ZAZIULTRA
Andrea Ballova SVK #ZAZIULTRA
Matus Tomaska SVK zaziultra
Lenka Chladná SVK #zaziultra
Beata Bachárová SVK ZAZIULTRA
Rastislav Gira SVK #zaziultra
Branislav Mišovič SVK DANUBE RUNNERS
Peter Ondreas SVK TJ Partizan Liptovsky Mikulas
Eva Marková SVK #ZAZIULTRA
Branislav Dyačovski SVK #zaziultra/OSSR
Ján Šicko SVK #ZAZIULTRA
Peter Verček SVK #ZAZIULTRA
Ján Jankola SVK #ZAZIULTRA
Stanislav Hromádka SVK #zaziultra
Martin Sághy SVK DANUBE RUNNERS
Daniel Blonski SVK #zaziultra
Tatiana Šúrová SVK zaziultra
Jozef Gira SVK #ZAZIULTRA
Mária Štrbová SVK #ZAZIULTRA
Martin Fides SVK
Branislav Zigo SVK #ZAZIULTRA
Peter Petkov SVK Pevná vôľa KRUPINA
Andrej Palko SVK Prápor okamžitej reakcie Martin
Tomáš Ďurana SVK
Ján Žila SVK Liga Lanovka
Jurko Kralik SVK #VAMDAVAKRIDLA
Juraj Šintál SVK Aliter Technologies
Miroslav Pauček SVK SPECTER HOCKEY
Jozef Veverka SVK JVUT
Vladimír Šatka SVK N.O. Plamienok
Martina Dvořáková CZE
Tomáš Mičo SVK ESET
Lukáš Klonga SVK Ošk Brehy
Michal Šranc SVK Body Beat Workout
Marián Priadka SVK Trail Runners Trnava
Jakub Jeřábek CZE CLAREMONT road runners
Adam Šumník CZE
Martin Šibík SVK Jasenica UT
Anton Belianský SVK AK Prievidza
Marián Bundzel SVK
Tomáš Sedláček SVK Vrbové
Jan Černocký CZE
Jakub Trimay SVK Potrávešmyk

ultra relay

Team name First name Last name Country Úloha v teame
Syncreon Team Marek Kočkovský SVK kapitán štafety
Vladimír Gabaj SVK bežec štafety
Lietajúce Vŕby Martin Vrzba SVK kapitán štafety
Matej Lietavec SVK bežec štafety
neZMar Team Marek Pobjecký SVK kapitán štafety
Zuzana Vargová SVK bežec štafety
Fenix3Club Peter Barčin SVK kapitán štafety
Radoslav Šnirc SVK bežec štafety
BERNO šport Martin Bernovský SVK kapitán štafety
Peter Brázdil SVK bežec štafety
ULTRALEŽÉRŇÁCI Milan Polák SVK kapitán štafety
Soňa Poláková SVK bežec štafety
Brother in law team Marek Klus SVK kapitán štafety
Attila Pleša SVK bežec štafety
Team Pavlačka Peter Pavlačka SVK kapitán štafety
Pavol Pavlačka SVK bežec štafety
Dvaja zo Solčan Miroslav Klačanský SVK kapitán štafety
Patrik Ondruš SVK bežec štafety
Večerný beh Novou Baňou Jaroslav Šály SVK kapitán štafety
Timotej Šály SVK bežec štafety
Fraštacké strely Tomáš Buc SVK kapitán štafety
Michal Drgoň SVK bežec štafety
Starý a mladý foter Peter Vilem SVK kapitán štafety
Richard Podivinský SVK bežec štafety
Ultra Boľavé nohy Igor Klobučník SVK kapitán štafety
Ľuboš Gelčinský SVK bežec štafety
2crazy2get2finish Marián Muzyka SVK kapitán štafety
Pavol Slodičák SVK bežec štafety
80/65 Richard Novák SVK kapitán štafety
Jaroslav Jakubík SVK bežec štafety
TDSD Tomas Dovala SVK kapitán štafety
Sebastian Drab SVK bežec štafety
Kilometrožrúti II na pol Michal Kostka SVK kapitán štafety
Michal Kubiš SVK bežec štafety
Trnaváci Jozef Hruz SVK kapitán štafety
Denisa Kusnierova SVK bežec štafety
Magic Moments 2 Michal Cerulik SVK kapitán štafety
Daniel Sitas SVK bežec štafety
Magic Moments 1 Jiří Szorád SVK kapitán štafety
Marek Dian SVK bežec štafety
buckle up Jakub Kovács SVK kapitán štafety
Róbert Podhorský SVK bežec štafety
Gold Team Jiri Gold CZE kapitán štafety
Zdeněk Gold CZE bežec štafety
MiniMon dvaja Daniel Sýkora SVK kapitán štafety
Marian Selnekovič SVK bežec štafety
Dem ultra Peter Jurcik SVK kapitán štafety
Peter Schmidt SVK bežec štafety
Viac života, menej bolesti Tomáš Kadár SVK kapitán štafety
Filip Kušnír SVK bežec štafety
MISFITS Michal Urica SVK kapitán štafety
Lucia Belkova CZE bežec štafety

relay

Team name First name Last name Country Úloha v teame
Zoborskí vlci Veronika Štefúnová SVK kapitán štafety
Rastislav Požgaj SVK bežec štafety
Miroslava Požgajová SVK bežec štafety
Marek Kovár SVK bežec štafety
Sylvia Gáliková SVK bežec štafety
Jana Kršiaková SVK bežec štafety
Slavomír Navrátil SVK bežec štafety
Pávoví Nurminátori Juraj Anetta SVK kapitán štafety
Kotleba Jozef SVK bežec štafety
Lenka Bosá SVK bežec štafety
Peter Rozboril SVK bežec štafety
Gécz Jakub SVK bežec štafety
Eva Vitáriušová SVK bežec štafety
Lucia Želeňáková SVK bežec štafety
HybajHore Martin Pecsy SVK kapitán štafety
Peter Valkovič SVK bežec štafety
Matej Štalmach SVK bežec štafety
Kristína Guttmannová SVK bežec štafety
Peter Zgabur SVK bežec štafety
Róbert Bursa SVK bežec štafety
Michal Kavacký SVK bežec štafety
Profesia Michal Štrba SVK kapitán štafety
Martina Raschmanová SVK bežec štafety
Edita Štrbová SVK bežec štafety
Ivana Molnárová SVK bežec štafety
Andrej Budai SVK bežec štafety
Ladislav Zigo SVK bežec štafety
Petra Konáriková SVK bežec štafety
MiniMon Elite Andy Hlaváč SVK kapitán štafety
Rastislav Balon SVK bežec štafety
Erik Ferencz SVK bežec štafety
Tomáš Radimak SVK bežec štafety
Marcel Švec SVK bežec štafety
Branisla Tupý SVK bežec štafety
Marian Seitler SVK bežec štafety
Giuliana's tím Veronika Luptáková SVK kapitán štafety
Martina Sedliaková SVK bežec štafety
Andrea Kazikova SVK bežec štafety
Karin Burgovičova SVK bežec štafety
Simona Poľančíková SVK bežec štafety
Michaela Kubíková SVK bežec štafety
Alžbeta Martinková SVK bežec štafety
Paberky Adrian Kubik SVK kapitán štafety
Robert Nurnberger SVK bežec štafety
Táňa Šufliarská SVK bežec štafety
Miro Hofbauer SVK bežec štafety
Martin Kalmar SVK bežec štafety
Miro Šufliarsky SVK bežec štafety
Slavomir Pjatak SVK bežec štafety
MARTEL(L)ÁCI Andrea Šichtová SVK kapitán štafety
Radka Glocknerová SVK bežec štafety
Martina Brem-knorová SVK bežec štafety
Kamil Beláň_ml. SVK bežec štafety
Kamil Beláň SVK bežec štafety
Ján Jankovič SVK bežec štafety
Tereza Knorová SVK bežec štafety
Guláš a Pivo Richard Fančovič SVK kapitán štafety
Juraj Janeček SVK bežec štafety
Kristína Jurná SVK bežec štafety
Vít Tomašovič SVK bežec štafety
Ľuboš Baťko SVK bežec štafety
SAMSUNG Running Team Ivan Kapec SVK kapitán štafety
Jozef Galata SVK bežec štafety
Daniela Dubovská SVK bežec štafety
Juraj Fridrich SVK bežec štafety
Milan Zajíček SVK bežec štafety
Marián Krampl SVK bežec štafety
Peter Mercek SVK bežec štafety
7 kuriatok Natália Feketeová SVK kapitán štafety
Petra Štrbíková SVK bežec štafety
Katarína Kopecká SVK bežec štafety
Zuzana Dömény SVK bežec štafety
KOBRA Klub orienťákov Bratislava Štefan Demovič SVK kapitán štafety
Marián Dávidík SVK bežec štafety
Peter Glončák SVK bežec štafety
Dávid Žigo SVK bežec štafety
Andrej Foltín SVK bežec štafety
Matúš Trnovec SVK bežec štafety
Pavol Bukovác SVK bežec štafety
NitRUNčania Pavol Ovečka SVK kapitán štafety
Marek Petráš SVK bežec štafety
Martin Čierny SVK bežec štafety
Iveta Ovečková SVK bežec štafety
Paulina Weissenbok AUT bežec štafety
Roland Weissebok AUT bežec štafety
Dušan Škerlanec SVK bežec štafety
#EasyRun Tomáš Král SVK kapitán štafety
Viliam Hedera SVK bežec štafety
Jan Adamovský SVK bežec štafety
Vladimír Suranovský SVK bežec štafety
Ondrej Bóna SVK bežec štafety
Kristián Makó SVK bežec štafety
Ján Španko SVK bežec štafety
RunningPro Team Peter Mozsnyák SVK kapitán štafety
Peter Bednarčík SVK bežec štafety
Tomáš Kimlička SVK bežec štafety
Marian Klas SVK bežec štafety
FORTUNA Ludovit Vyskoč SVK kapitán štafety
Darren Lovern GBR bežec štafety
Tal Zamstein ISR bežec štafety
Erika Mešková SVK bežec štafety
Tomáš Bárta SVK bežec štafety
Roman Pokorný SVK bežec štafety
SHEruns Jana Kutlikova SVK kapitán štafety
Adriana Mlynarovicova SVK bežec štafety
Jana Svihorikova SVK bežec štafety
Alexandra Nemcova SVK bežec štafety
Martina Brcakova SVK bežec štafety
DANUBE RUNNERS GIRLS Jana Pomšárová SVK kapitán štafety
Mária Adamečková SVK bežec štafety
Veronika Čviriková SVK bežec štafety
Miri Vajdová SVK bežec štafety
Emily Kovácsová SVK bežec štafety
Zuzana Gömöry SVK bežec štafety
Janka Mitošinková SVK bežec štafety
YOUNG RIFLES Dominik Lietava SVK kapitán štafety
Jakub Nyéki SVK bežec štafety
Samuel Legerský SVK bežec štafety
Rastislav Boďa SVK bežec štafety
Marek Krištof SVK bežec štafety
Matej Bolek SVK bežec štafety
Andrej Bolek SVK bežec štafety
MAKAKI Dušana Sivošová SVK kapitán štafety
Marek Urban SVK bežec štafety
Peter Vorlíček SVK bežec štafety
Barbora Vorlíčková SVK bežec štafety
Monika Urbanová SVK bežec štafety
Martina Verčíková SVK bežec štafety
Patrik Draxler SVK bežec štafety
ALITER TECHNOLOGIES Igor Daňový SVK kapitán štafety
Denisa Blašková SVK bežec štafety
Michal Šilhavý SVK bežec štafety
Tomas Bartek SVK bežec štafety
Róbert Vitek SVK bežec štafety
Filip Mikuš SVK bežec štafety
BERNOHY.sk Miroslav Kyselica SVK kapitán štafety
Marek Šefčík SVK bežec štafety
Marcel Macháč SVK bežec štafety
Martin Lištjak SVK bežec štafety
Luboš Puškár SVK bežec štafety
Juraj Pavlech SVK bežec štafety
Matúš Rojko SVK bežec štafety
Utrhnuté vagóny František Slezák SVK kapitán štafety
Juraj Drotován SVK bežec štafety
Martin Vaško SVK bežec štafety
Maroš Tevec SVK bežec štafety
Michaela Fajtova SVK bežec štafety
Mária Rimovská SVK bežec štafety
Martina Burzová SVK bežec štafety
SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY Beata Hlavatovičová SVK kapitán štafety
Peter Lazícius SVK bežec štafety
Viktor Galik SVK bežec štafety
Peter Hlavatovič SVK bežec štafety
Marian Novák SVK bežec štafety
Marek Michalička SVK bežec štafety
Eva Hlavatovičová SVK bežec štafety
KAIM RunŽInow Andrej Daňo SVK kapitán štafety
Kristína Benčová SVK bežec štafety
Martin Rusňák SVK bežec štafety
Filip Roth SVK bežec štafety
Alexandra Opálená SVK bežec štafety
Denisa Chimičová SVK bežec štafety
Ondrej Stanek SVK bežec štafety
Štafeta MVSR Libor Habáň SVK kapitán štafety
Janka Blštáková SVK bežec štafety
Lucie Šarniková SVK bežec štafety
Peter Blšták SVK bežec štafety
Kvetoslava Švajková SVK bežec štafety
Lukáš Chovanec SVK bežec štafety
Zavarskí kamzíci Michal Horváth SVK kapitán štafety
Matúš Šajbidor SVK bežec štafety
Nikoleta Hrčková SVK bežec štafety
Peter Dobšovič SVK bežec štafety
Dagmar Vargová SVK bežec štafety
Jozef Valášek SVK bežec štafety
Peter Kukura SVK bežec štafety
Technicke sluzby Senica Juraj Kascak SVK kapitán štafety
Peter Ferianc SVK bežec štafety
Erik Tocek SVK bežec štafety
Kristina Nagyova SVK bežec štafety
Majka Hiklova SVK bežec štafety
Karel Lacina SVK bežec štafety
Michaela Sekerešová SVK bežec štafety
2muse Juraj Jančovič SVK kapitán štafety
Peter Sklenář SVK bežec štafety
Michal Vyšinský SVK bežec štafety
Patricia Kollar SVK bežec štafety
SLSP Running Team Peter Zelenak SVK kapitán štafety
Jan Snirc SVK bežec štafety
Juraj Tlsty SVK bežec štafety
Jakub Balaz SVK bežec štafety
Peter Kniz SVK bežec štafety
Martin Rastocky SVK bežec štafety
Michal Orlovsky SVK bežec štafety
Ruin Runners Lenka Savarová SVK kapitán štafety
Andrej Zibura SVK bežec štafety
Samuel Savara SVK bežec štafety
Kornel Ács SVK bežec štafety
Veronika Ács SVK bežec štafety
Peter Godora SVK bežec štafety
Alica Ziburová SVK bežec štafety
DOPRAVOPROJEKT RUN Team Jozef Harvančík SVK kapitán štafety
Katarína Hadbavná SVK bežec štafety
Marian Šipoš SVK bežec štafety
Andrea Walterová SVK bežec štafety
Jozef Bizub SVK bežec štafety
Juraj Bohuš SVK bežec štafety
Miroslav Štefula SVK bežec štafety
Bleu, Blanc, Rouge 1 Didier Rogasik FRA kapitán štafety
Adam Liberčan SVK bežec štafety
Marie-ondine Vidal FRA bežec štafety
Michal Kubinec SVK bežec štafety
Bleu, Blanc, Rouge 2 Francois Mortreuil FRA kapitán štafety
Bernard Rosay FRA bežec štafety
Christian-yves Michelon FRA bežec štafety
Michal Ksinan SVK bežec štafety
Zurich aktuari Dusan Hutka SVK kapitán štafety
Lukas Koribsky SVK bežec štafety
Petra Matkova SVK bežec štafety
Tomas Hajek SVK bežec štafety
Simone Skrucana SVK bežec štafety
Roman Jakubovits SVK bežec štafety
Michal Paprcka SVK bežec štafety
Behom grúňom Martin Milo SVK kapitán štafety
Tomáš Mrva SVK bežec štafety
Jozef Krahulec SVK bežec štafety
Ronald Hudek SVK bežec štafety
Miroslava Dobišová SVK bežec štafety
Adam Riapoš SVK bežec štafety
František Valent SVK bežec štafety
Belasý Motýľ Róbert Juríček SVK kapitán štafety
Martin Kopáčik SVK bežec štafety
Monika Palečková SVK bežec štafety
Pavol Hajduk SVK bežec štafety
Lucia Nagyová SVK bežec štafety
Jana Langová SVK bežec štafety
Vít Nemeček SVK bežec štafety
KOŠICKÝ VIETOR Michal Gimerský SVK kapitán štafety
Michal Gimerský SVK bežec štafety
Adam Tysz SVK bežec štafety
Zuzana Gumánová SVK bežec štafety
KRB Dolné Orešany Oľga Kosibová SVK kapitán štafety
Rastislav Dobšovič SVK bežec štafety
Jozef Magdolen SVK bežec štafety
Ľubomír Križan SVK bežec štafety
Ivan Belica SVK bežec štafety
Ján Zápražný SVK bežec štafety
Jaroslav Lapšanský SVK bežec štafety
OLTIS Group Petr Kroča CZE kapitán štafety
Martina Fáberová CZE bežec štafety
Petr Vacek CZE bežec štafety
Igor Belák SVK bežec štafety
Zbyněk Harašta CZE bežec štafety
Zuzana Kročová CZE bežec štafety
Roman Kočí CZE bežec štafety
Pozor, bezi virus! Michal Sasinek SVK kapitán štafety
Zuzana Trnková SVK bežec štafety
Martin Košťan SVK bežec štafety
Peter Zeman SVK bežec štafety
Michal Mironov SVK bežec štafety
Iveta Hrabinová SVK bežec štafety
Martin Čambal SVK bežec štafety
Za deti a rodiny Plamienka Vladimír Mitringa SVK kapitán štafety
Lukáš Križan SVK bežec štafety
Simona Polakovičová SVK bežec štafety
Roman Reptík SVK bežec štafety
Beham kvoli foto na Instagram Ján Rusňák SVK kapitán štafety
Miroslav Kyselica SVK bežec štafety
Katarína Molnárová SVK bežec štafety
Martin Duda SVK bežec štafety
Martin Miklas SVK bežec štafety
Patrik Jankovic SVK bežec štafety
Jakub Laurencik SVK bežec štafety
Lenovo team Jakub Malina SVK kapitán štafety
Kamila Pacova SVK bežec štafety
Matej Farkas SVK bežec štafety
Michal Gazdik SVK bežec štafety
Milan Krizanek SVK bežec štafety
Dusan Hujo SVK bežec štafety
Milos Husarcik SVK bežec štafety
MiniMon Beauty Gabriela Staneková SVK kapitán štafety
Tomáš Brestič SVK bežec štafety
Elena Svitková SVK bežec štafety
Tibor Durina SVK bežec štafety
Peter Schulz SVK bežec štafety
Eva Muranská SVK bežec štafety
Mia Sýkorová SVK bežec štafety
ZSE RUN Oto Frič SVK kapitán štafety
Andrej Juris SVK bežec štafety
Martin Dorozlo SVK bežec štafety
Jozef Dorozlo SVK bežec štafety
Martin Sekér SVK bežec štafety
Karol Vörös SVK bežec štafety
Lucia Wirdzek SVK bežec štafety
MF54 Jerome Hortelano FRA kapitán štafety
Florent Schwartzmann FRA bežec štafety
Daniel Slaminka SVK bežec štafety
Daniel Pastor SVK bežec štafety
Alessandro Kazoyan FRA bežec štafety
Daniel Kraviansky SVK bežec štafety
Jozef Pastor SVK bežec štafety
Run ForESET Run Adam Luzsicza SVK kapitán štafety
Ján Brunovský SVK bežec štafety
Peter Dej SVK bežec štafety
Štefan Condík SVK bežec štafety
Zuzana Šimoniková SVK bežec štafety
Jozef Pištej SVK bežec štafety
Martina Sendreiová SVK bežec štafety
BK Viktoria Horné Orešany Tomáš Straška SVK kapitán štafety
Peter Radzo SVK bežec štafety
Eduard Blažo SVK bežec štafety
Ľuboš Branišovič SVK bežec štafety
Jozef Drahoš SVK bežec štafety
Andrej Mesíček SVK bežec štafety
Vladislav Blažo SVK bežec štafety
OMES Running Team Štefan Štefina SVK kapitán štafety
Matej Valuch SVK bežec štafety
Luboš Chmatil SVK bežec štafety
Ján Hudec SVK bežec štafety
Tomáš Michalec SVK bežec štafety
Samuel Valuch SVK bežec štafety
Tryskáči Róbert Beleš SVK kapitán štafety
Ľubomír Tvrdoň SVK bežec štafety
Ľubomír Martinka SVK bežec štafety
Marek Baláž SVK bežec štafety
Marek Hladík SVK bežec štafety
Peter Horník SVK bežec štafety
Michal Klejna SVK bežec štafety
NAFTArahumara RUNNERS Vlado Lorenc SVK kapitán štafety
Pavol Palkovič SVK bežec štafety
Martin Hlava SVK bežec štafety
Martin Kollár SVK bežec štafety
Roman Masár SVK bežec štafety
Priatelia Včelína Adrian Korenič SVK kapitán štafety
Juraj Kozák SVK bežec štafety
Andrej Maslák SVK bežec štafety
Andrej Ballo DEU bežec štafety
Pavol Brezovský SVK bežec štafety
Grétka Pakšiová SVK bežec štafety
Tomáš Pikulík SVK bežec štafety
Bežecký klub Rača Michal Drotován SVK kapitán štafety
Juraj Dobšovič SVK bežec štafety
Pavol Tuleja SVK bežec štafety
Eva Tulejová SVK bežec štafety
Štafeta Štefanik Trail Yury Chaus BLR kapitán štafety
Vladimír Planka SVK bežec štafety
Filip Kojnok SVK bežec štafety
Nikol Riegelova SVK bežec štafety
Eva Blaškovičová SVK bežec štafety
Karin Kelemenovavasile SVK bežec štafety
Andrea Repáňová SVK bežec štafety
P&G One Team One Dream Vladimir Forgac SVK kapitán štafety
Jan Nyeki SVK bežec štafety
Michal Valkovic SVK bežec štafety
Barbora Hustakova SVK bežec štafety
Lucia Demska SVK bežec štafety
Eva Puhlovska CZE bežec štafety
Michaela Soltysova SVK bežec štafety
VIESSMANN TEAM Bohus Diener SVK kapitán štafety
Pavol Zatko SVK bežec štafety
Martin Sukenik SVK bežec štafety
Silvia Kovacicova SVK bežec štafety
Peter Matejik SVK bežec štafety
Jozef Sˇimo SVK bežec štafety
Branislav Augustovic SVK bežec štafety
STAROSTOVIA ZMO René Blanárik SVK kapitán štafety
Martin Červenka SVK bežec štafety
Ivan Šiška SVK bežec štafety
Gilbert Liška SVK bežec štafety
Peter Jančovič SVK bežec štafety
Maroš Sagan SVK bežec štafety
Radomír Brtáň SVK bežec štafety
Enjoy Kedros Tomáš Dankovčik SVK kapitán štafety
Karol Vlasko SVK bežec štafety
Jaromír Živna SVK bežec štafety
Radoslav Vargic SVK bežec štafety
Unicorn Peter Petriska SVK kapitán štafety
Ondrej Mikita CZE bežec štafety
Štefan Bigoš SVK bežec štafety
Jakub Vlasák SVK bežec štafety
Bohuš Roško SVK bežec štafety
Lukáš Šamšon SVK bežec štafety
Tomáš Müller CZE bežec štafety
TeamGoatTrail Pavol Orolin SVK kapitán štafety
Martina Bellušová SVK bežec štafety
Tomáš Griger SVK bežec štafety
Timea Mihoková SVK bežec štafety
Roman Trtek SVK bežec štafety
FIT STYL RUNNING TEAM Angelika Kutišová SVK kapitán štafety
Vladimíra Ollé SVK bežec štafety
Lýdia Kureková SVK bežec štafety
Danica Hámorová SVK bežec štafety
Andrea Sokolová SVK bežec štafety
Lucia Lihocká SVK bežec štafety
Peter Švihorík SVK bežec štafety
R.O.C.C.O.S. Lubo Goryl SVK kapitán štafety
Peter Valus CZE bežec štafety
Jakub Lenemayer CZE bežec štafety
Martin Hunady SVK bežec štafety
Zdenka Hunady SVK bežec štafety
Tomas Kralik CZE bežec štafety
Frantisek Fait CZE bežec štafety
Štafeta na pohodu Regina Lakatošová SVK kapitán štafety
Tomáš Krištek SVK bežec štafety
Henrieta Pulenová SVK bežec štafety
Eliška Kollárová SVK bežec štafety
Tomáš Hrúz SVK bežec štafety
Andrea Gyorgyová SVK bežec štafety
Ján Kubirita SVK bežec štafety
Generation X Dusan Elko SVK kapitán štafety
Richard Pánik SVK bežec štafety
Andrej Bachar SVK bežec štafety
Pavol Nemeth SVK bežec štafety
12 z Ivanky Jozef Paulen SVK kapitán štafety
Mária Trubirohová SVK bežec štafety
Milan Országh SVK bežec štafety
Valéria Pírová SVK bežec štafety
Martina Zemanová SVK bežec štafety
Martin Mifkovič SVK bežec štafety
Juraj Tóth SVK bežec štafety
Klub Pezinskych alkoholikov Jozef Kujan SVK kapitán štafety
Lukas Petras SVK bežec štafety
Andrej Matiasovsky SVK bežec štafety
Darius Silhar SVK bežec štafety
Lukas Lichtneker SVK bežec štafety
Frantisek Mosko SVK bežec štafety
Aneta Vavrova SVK bežec štafety

STEFANIK TRAIL

FAQ

  1. What is this?
  2. Čo znamená pridať lístok?
  3. Čo znamená prihlásiť sa?
  4. Kde nájdem štartovnú listinu?

What is this?

You are reading Frequently Asked Questions and answers. This document will be updated regularly based on experience of users and their request or comments send to us via email. Last updated on 31st October 2018.

Čo znamená pridať lístok?

U niektorého z našich partnerov ste si zakúpili lístok, vstupenku na naše podujatie. Ako potvrdenie ste dostali lístok s kódom. Tento kód je Vašou vstupenkou do registrácií. Organizácia preteku si vyžaduje registráciu všetkých pretekárov. V rámci registrácie vlastník lístka vypĺňa údaje pretekárov. Pridať lístok je prvý krokom pri vypĺňaní údajov pretekárov. Pri pridaní lístka overíme jeho platnosť a pre email adresu zadanú pri pridaní lístka vytvoríme účet používateľa. Po príhlásení sa do registrácii s touto emailovou adresou je vlastníkovi lístka k dispozícii všetko potrebné na registráciu pretekárov.

Čo znamená prihlásiť sa?

K registrácii pretekárov sa môže vlastník lístka kedykoľvek vrátiť. Stačí zadať email adresu a v zápätí na ňu odošleme email s jednorázovým prihlasovacím linkom. Kliknutím na link sa prihlásiť do registrácií a môžete všetko meniť.

Kde nájdem štartovnú listinu?

Štartovná listina bude zverejnená na stránke podujatia STEFANIK TRAIL Programátori pracujú na prepojení registrácií s webom podujatia. Už čoskoro bude k dispozícii.