Home
Competition web
Add registration
Racers list
FAQ
STEFANIK TRAIL140 STEFANIK TRAIL 40 STEFANIK TRAIL 80 ŠTAFETA 2 ŠTAFETA 7

IMPORTANT NOTICE:

Published list of registered participants includes ONLY those runners and relays, that have fully and correctly filled all mandatory data ! For relays it is team name, minimum number of participants, captain of relay !

Registrations are self managed by partiipants after signing in at registracia.stefaniktrail.sk.

In case of any complains plese contact registracia@stefaniktrail.sk

report generated on: 03-04-2020 01:11 CET last updated : 03-04-2020 01:11 CET

STEFANIK TRAIL140 - 234 registered

First name Last name Country Sports club
Michal Mezei SVK Skala
Peter Očenáš SVK UltraBoB
Jan Komarnansky SVK Trakovice
Natália Feketeová SVK #ZAZIULTRA
Filip Laža CZE
Peter Ondráš SVK Rezké korytnačky
Martin Dudášik SVK AK Tlmače
David Mortreux FRA mortreuxart.com
Augustín Zubo SVK #ZAZIULTRA
Martin Neradovič SVK #ZAZIULTRA
Branislav Zigo SVK Jablonec
Andrej Juris SVK #ZAZIULTRA
Ján Kubirita SVK LEMUR
Štefan Bálik CZE BRATIA HNEVU
Simon Hollý SVK #ZAZIULTRA
Tomáš Čech SVK neopúšťaj sa!
Ľubomír Galansky SVK Alpin Club Lokomotíva Bratislava
Milan Beno SVK SLOVNAFT
Tomas Marak GBR
Tomas Buc SVK Klub aktivneho myslenia
Martin Černý SVK #ZAZIULTRA - Run For Fun
Martin Hric SVK Hrom do piecky!
Ivan Janko SVK RTVS
Michal Rozložník SVK ZAZIULTRA2020
Juraj Bavlsik SVK Chamonix Cru
Jakub Sido SVK
Daniel Sitáš SVK #ZaziULTRA
Mária Reviľáková SVK #ZaziUltra2020
Daniel Sýkora SVK MiniMon friendly team
Peter Vilem SVK Vema
Vladimir Suranovsky SVK #ZAZIULTRA2020
Peter Pavlačka SVK Team Pavlačka
Adrian Dringus SVK #ZAZIULTRA
Pavol Pavlačka SVK Team Pavlačka
Michalka Stehlíková SVK M&M RUN
Michal Sasinek SVK Bratislava Blizzards
Zdenek Votava CZE
Martin Detvaj SVK Novozámocká bežecká komunita
Radomír Reviľák SVK GEODETICCA running team
Vladimír Karvaj SVK Novozámocká bežecká komunita
Veronika Štefúnová SVK #ZaziULTRA
Michal Stehlík SVK M&M RUN
Petra Jungova SVK dental-mental rudimental studio
Lubomir Spodniak SVK RunningteamZV
Mário Jánoš SVK Ultra/BoB
Miroslav Pauček SVK
Vladimír Buchal SVK Trail runner Kremnica
Michal Hečko SVK
Brano Drgona SVK
Dionýz Földes SVK PB RUN
Zuzana Trnkova SVK
Michal Bolf SVK Bratislava
Tomáš Hrúz SVK #ZAZIULTRA
Marek Marťák SVK #ZAZIULTRA / Dúbravskí bežci
Lenka Chladna SVK
Milan Durica SVK Non plus ultra
Michal Drgon SVK Klub aktívneho myslenia
Alin Vasilescu ROU
Martin Milo SVK
Miroslav Telepovský SVK Fénix Trebišov
Titus Ablorh CZE Columbia Montrail
Zuzana Mecnerová SVK
Matúš Šiška CZE
Martin Murín SVK #ZAZIULTRA2020
Vít Šimral CZE Piráti
Linda Nemcová SVK Deutsche Telekom
Adam Mozolák SVK Bežecký klub RTVS
Jozef Horvát SVK
Branislav MiŠovič SVK DANUBE RUNNERS
Alzbeta Vackova CZE
Lukáš Pačuta SVK
Lukáš Bálik SVK BRATIA HNEVU
Miroslav Varga SVK
Ivan Zitny SVK
Miroslav Krajci SVK Ultramotivation
Martin Fides SVK #ZAZIULTRA
Jaroslav Šťavík CZE Don't panic!
Iveta Vaculová SVK #ZAZIULTRA2020
Jana Pavlovičová SVK #ZaziULTRA
Peter Brestovanský SVK LazyRun
Lucia Bohatova SVK
Maroš Fančovič SVK
Pavel Soukup SVK Karpatskí vlci
Stanislava Olhová SVK #ZAZIULTRA2020
Branislav Filo SVK
Ján Gajdošík SVK
Adrián Ulík SVK #ZAZIULTRA2020
Tomáš Janiga SVK #ZAZIULTRA
Marieta Homolová SVK MiniMon Friendly Team
Martin Gerboc SVK #ZAZIULTRA
Ctibor Kuban CZE
Peter Dvorský SVK ULTRAMOTIVATION
Milan Rakyta SVK RunningPro Team
Slavomír Kundis SVK #ZaziULTRA2020
Pavel Kočíb CZE
Rastislav Gira SVK #zaziultra & bäžím
Iveta Mackova SVK ZAZIULTRA
Richard Rapavy IRL
Michal Belica SVK
Rudolf Čumpelík SVK Bežci Lučenec
Marian Straka SVK SK Vegum
Adrian Ungureanu ROU
Milan Šuhajda SVK BK BOSORACI
Regina Lakatošová SVK Bežci Lučenec
Andrea Zelinova SVK
Lubos Medon SVK
Matej Konvalina CZE
Pavol Krajňák SVK furt v pohybe
Martina Steinhübelová SVK
Peter Laurinec SVK
Bohumil Uhrin SVK ULTRA Boľavé nohy
Peter Fiala SVK
Daniel Pangrác SVK
Marek Kovar SVK
Peter Petkov SVK #zaziultra, Pevná Vôľa KRUPINA
Kristián Kováč SVK #ENJOYTRAIL
Jozef Šimončič SVK
Milan Polák SVK #ZAZIULTRA
Igor Belák SVK #ZAZIULTRA2020
Samuel Molnár SVK N/A
Peter Juricko SVK Liga lanovka
Michal Zalesak CZE
Alojz Orgoň CZE SK Pleš
Petra Rubášová CZE
Ondrej Pakši SVK Pressburg Hulvats
Vladimír Fabuš SVK
Jiří Szorád SVK Magic Moments
Peter Lešták SVK JAMES Bratislava
Juraj Macák SVK bernosport
Juraj Foltýn SVK
Ľubomír Zedníček SVK
Matúš Lupták SVK Paradox
Michal Paprčka SVK #zaziultra
Ivan Budzel SVK BigHeroes
Jan Valušek CZE Team LightBIKE
Slavomir Galovic SVK
Michal Kačmár SVK DKR
Peter Nemrava SVK Záhorácký Frišký Tým
Andrej Hricko SVK Bežci Svinná
Andrej Bachár SVK Pohoďáci
Tomáš Honegr Tom CZE
Radovan Ambruš SVK Športový klub LEMUR
Bucko Matej SVK OZ ARMY SPORTY
Štefan Karak SVK Zemianske Kostoľany
Denisa Kusnierova SVK Trail Runners Trnava
Marek Klus SVK Vitalcity.sk
Ivan Tóth SVK PROefekt team
Marian Kunčev SVK
Andrej Mitro SVK
Zuzana Slusna SVK
Branislav Šefčovič SVK
Ondrej Izák SVK
Maroš Krajňak SVK TJ Vyšná Jedľová
Tomáš Slovák CZE DHL ITS Running Club
Filip Laža CZE Amazon SK
Juan Recio Pascualvaca ESP
Martin Sághy SVK DANUBE RUNNERS
Igor Šandrik SVK Pemat brány
Jan Peržeľ SVK Extreme Obstacle Runners
Aleksander Sobieraj POL Walim Na Żądanie
Martin Lichanec SVK
Martin Ryšavý CZE
Michal Pješčák SVK Run Pieniny
Robert Žajdlík SVK SLOVNAFT
Michal Večerka CZE MK Prostějov
Branislav Hantak SVK Priatelia Vcelina/APOLLO Baseball&Softball Bratislava
Martin Drotár SVK Slováci
Michal Garaj SVK Veľká Lúka
František Kaňa SVK MŠK 1895 Kežmarok
Juraj Repta SVK Cez Karpaty Zedri Paty
Mojmír Procházka SVK
Roman Petrikovič SVK MK Tvrdošín
Viktor Mečiar SVK TITANI PB
Mário Šlosár SVK MTC Vyšná Šebastová
Peter Čižmár SVK All4Runn Košice
Martin Safko SVK Utekávači Piešťany
Richard Gazda CZE
Slavo Božoň SVK Škola bežkovania Oravec
Jozef Zamora SVK
Jozef Palka SVK DANUBE RUNNERS
Ondrej Púčik SVK
Peter Cibula SVK
Miloslav Pytlik CZE Dojít a přežit
Lýdia Závodská SVK
Andor Kovac SVK
Marián Bundzel SVK
Branislav Blaško SVK Schaeffler Skalica
Marek Košťál SVK Lenovo
Michael Kordík SVK Košice
Dušan Oravec SVK Nitrianska Blatnica
Jozef Gira SVK #zaziultra
Tomáš Mičo SVK ESET
Ondrej Konarik SVK
Peter Čamaj SVK ČergovRun
Katarína Šišoláková SVK
Kevin Rosbotham UAE Abu Dhabi Striders
Peter Jurčík SVK Dem Ultra
Peter Schmidt SVK Dem Ultra
Nela Vondrkova CZE
Mateu Crespi ESP
Marian Selnekovic SVK MiniMon friendly team
Peter Vanoch SVK
Maros Bartko SVK Trailcrashers San Diego
Marek Szakács SVK Active Life Košice
Libor Eremka CZE Atletika Humpolec
Peter Valach SVK Zvolen
Radovan Petkov SVK #teampetkov
Michal Kubiš SVK ŠK Bat Stupava
Igor Daňový SVK ALITER TECHNOLOGIES
Igor Flimel SVK
Martin Kubinec SVK MiniMon friendly team
Martin Kerekeš SVK
Miroslav Petras SVK
Tsjeard Hofstra NLD Frysman
Matej Hamran SVK ŠK Po Zemi
Martin Neumann CZE Strážnice - Karpatské naděje
Beáta Babačová SVK
Ondřej Pavelka CZE Rapotín
Juraj Teplica SVK B_E_Adventure
Marek Mesároš SVK Porád mám nervy...
Martin Slivka SVK
Jakub Trímay SVK Lesomskok
Radek Čermín CZE SK Pleš
Boris Moravcik SVK
Jakub Ševcech SVK
Juraj Frindrich SVK
Alexander Nagy SVK Langstreckenschnecken
Marián Šudý SVK
Dušan Korytko SVK HK JAMES Tatranská Polianka
Karol Vlasko SVK
Matej Katrinak DEU For family
Peter Ferianc SVK
Miloš Pintrava SVK
Marek Pšenák SVK

STEFANIK TRAIL 40 - 135 registered

First name Last name Country Sports club
Eva Magulová SVK Ready2Run
Andrea Šichtová SVK Eleven Running Team
Katarína Zodlová SVK
Pavol Slodicak SVK SuperSlondovci
Lucia Čelková SVK ŠK POBEŽ
Mária Slodičáková SVK SuperSlondovci
Marek Kebisek SVK Horne Srnie Run
Katarina Kilarova SVK
Simona Mikulová SVK Divoké šelmy
Michal Závojna SVK ProRun Moldava
Juraj Novotny SVK
Tatiana Tomkova SVK
Radovan Illith SVK
Ivana Bohm SVK
Andrej Jacko SVK TK Nové Zámky
Ľubor Bohm SVK
Radka Glocknerova SVK Milujeme behať
Martin Michlik SVK Argyll
Marek Sušinka SVK KrKVE
Vladimir Kominek SVK Bežecke strely Skalica
Daniel Zubo SVK Jogging klub Dubnica n/V
Michal Kovac SVK
Martin Gerhat SVK
Lukáš Kalman SVK senica
Marian Kupa SVK KBPŠ Púchov
Martin Uhliar SVK AŠK Fénix Bratislava
Martin Jelenek SVK
Mária Rimovská SVK W & F
Barbora Panáková SVK AŠK Fénix
Vladimír Giertl SVK Tarahumar RaidLight team Brezno
Evzen Trdy SVK
Miška Hubinská SVK EX RUNNERS
Miso Nachtman SVK
Tomáš Cibulka SVK
Martin Krajčovič SVK
Ján Žila SVK #okolopohara
Marian Zemjanek SVK
Kamil Belan SVK MARTEL Slovakia
Jozef Bakó SVK ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves
Miroslav Kyselica SVK
Ľuboš Lacko SVK Active life
Peter Horský SVK #okolopohara
Marek Benko SVK STG SENICA
Monika Šaradínová SVK Spartans Zvolen
Andrej Slezak SVK
Martina Brém Knorová SVK Slovenská komora daňových poradcov
Marek Poncer SVK Malokarpatskí bežci
Monika Kľusková SVK
Veronika Kušnierová SVK Hockey Slovakia
Tatiana Benediktová SVK Ready2Run
Michal Hošek SVK Malokarpatskí Bežci
Monika Kočíšková SVK toRun Stará Turá
Ondrej Mikita SVK
Andrej Paulík SVK
Martina Balúchová SVK Malokarpatskí bežci
Adrian Michniewicz SVK ŠK Malinovo
Elena Vajsábelová SVK MB SIDE Malacky
Martin Cermak SVK Zadychani starci
Peter Kulich SVK
Ivan Smeriga SVK Behúni
Paulína Porošinová SVK
Marian Schwarz SVK #okolopohara
Ivana Jankovicova SVK Malokarpatski bezci
Jozef Galata SVK IRD Runners
Tomáš Uhrin SVK
Mária Ullerová SVK CK Studienka
Mária Štefániková SVK
Filipa Ondrejkova SVK
Jana Brázdilová SVK bernosport.sk
Peter Valovič SVK Bežecké strely Skalica
Magdaléna Veselá SVK
Ján Žiaran SVK BASF
Nevenka Mudrončeková SVK
Martin Kollár SVK Naftarahumara runners
Erik Steinhauser SVK
Michal Benka SVK
Andrej Vrana SVK
Michal Toth SVK
Silvia Tothova SVK
Dávid Jakub SVK
Andrej Malacky SVK Proefekt
Jerguš Vopálenský SVK Born2Sport
Peter Radimák SVK
Daniel Abrahám SVK
Jozef Pavlov SVK Magazin Radar
Lucia Hladká SVK Bežecké strely Skalica
Ondřej Šebesta CZE Karpatské naděje
Ján Surovský SVK Vila Sokolka
Silvia Masaryková SVK -
Ľuboš Bogdányi SVK Galantská elita
Marián Vencúrik SVK
Rastislav Nowak SVK
Cvik Cvik SVK
Ľudovít Sulo SVK runstafun
Andrej Paulen SVK Kamzík 1000+
Michal Keim SVK
Andrej Foltín SVK Kamzik 1000+
Beáta Freudenberger SVK
Philippe Riboulin FRA
Marian Kraľovanský SVK Martin
Matej Slovenčák SVK
Darina Slovenčáková SVK
Hana Švarcova SVK
Denis Valent SVK
Andrej Luprich SVK
Jan Elko SVK WWW.DRAHUSKOVO.SK
Andrej Opet SVK
Jana Martanovičová SVK MTB Kolečko
Ivana Janžová SVK #behamekecame
Martin Škrečko SVK Cobra GRR
Tibor Misutka SVK #behamekecame
Dalibor Globan SVK #behamekecame
Roman Klinčúch SVK Otužilci z Podhradského mora
Peter Randa SVK Eleven Running Team
Marek Willmann SVK BeastMode
Michal Ajpek SVK Behúni
Pavel Vojtek SVK pressburg hulvats
Stanislava Piegerova AUT Tanzverein Rozmarin
Marek Paulovič SVK
Dušan Pluhár SVK Komárňanská strela
Viktor Kašša SVK
Boris Bucha CZE
Andrea Krchňavá SVK
Jaroslav Jeleník SVK TemperaMental style
Daniela Lečková SVK TemperaMental style
Martin Banik SVK IAESTE
Alexandra Pastieriková SVK AK Bojničky
Samuel Snopko SVK
Peter Ondriaš SVK
Peter Forgáč SVK Eset
Ronald Weiss SVK ESET
Marek Gabriel SVK
Beata Baštiova SVK
Martin Zigo SVK
Michal Ficel SVK

STEFANIK TRAIL 80 - 69 registered

First name Last name Country Sports club
Juraj Mikola SVK
Ján Kľuska SVK #ZAZIULTRA2020
Marek Koperdák SVK Spišská Nová Ves
Milan Magula SVK Ready2Run
Roman Diviak SVK Stupava
Slavomir Navratil SVK Zoborski vlci
Pavol Kovačič SVK Pezinok
Peter Sevcech SVK
Julien Quivet FRA
Jaroslav Šály SVK Novobanskí večernobežci
Martin Roll SVK Lenovo
Marek Chladný SVK Hraj na tie nohy
Dávid Holič SVK
Mikuláš Meluš SVK
Martin Szallay SVK Schaeffler Skalica / #Zaziultra
Martin Slovák SVK Lehota
Martin Stoličný SVK
Milan Hlavatý SVK Preživší starci
Vlada Tehlarova SVK Prezivsi starci
Mila Hajek CZE
Daniel Stano SVK TJ Spartan Caradice
Štefan Turňa SVK
Emil Figura SVK Cyklisticka 17 :)
Tomáš Mužík CZE SC Radotín
Jozef Sciranko SVK All4Run Košice
Dominika Lopatova SVK
Zuzana Čviriková SVK Danube Runners
Jana Kršiaková SVK Náhoda
Andrej Maták SVK cyklomania.sk
Jaro Porubanec SVK jasam
Roman Rus SVK Svetielko Nádeje
Rudolf Poruban SVK DKC Praha
Zora Ševčíková SVK
Tomas Magath SVK HUSTE.tv
Tomáš Sedláček SVK
Marian Kamendy SVK Slovak Ultra Trail Team
Zuzana Kamendy SVK Slovak Ultra Trail
Dušan Polák SVK Pitelovskí bežci
Andrej Mlynár SVK
Róbert Priehoda SVK
Martin Hulala CZE
Mikuláš Seman SVK
Zuna Lemmens Kerna SVK
Juraj Kysel SVK
Dávid Kállay SVK Slovnaft
Jozef Bolha SVK AVK
Jakub Vencl CZE
Martin Marendiak SVK Neopustaj sa.
Andrea Nagy GBR Slniečkovo
Michal Mistrík SVK Priatelia Včelína
Jaroslav Pobuda SVK #RUNPOBURUN
Bronislav Novák SVK
Martin Pavlík SVK ATTACK Vrútky
Jana Mikešová CZE Salming CZ
Lucia Belkova CZE
Jaromír Živna SVK Lábski Draci
Milan Gašpárek SVK
Alenka Kokavcová SVK BigHeroes
Peter Brázdil SVK bernosport.sk
Juraj Nagy SVK 3klub Šamorín
Jitka Boubelíková CZE Tuláci na cestách
Tomáš Smutný CZE
Šimon Kubran SVK
Vladimir Trojanovic SVK Buchtickari
Ladislav Zvada SVK
Maroš Zubaj SVK #ultraprotifasizmu
Lukáš Dobiaš SVK GrobaNE
Terézia Zonová SVK
Gabriel Hegl SVK Galanta

ŠTAFETA 2 - 18 registered

Team name First name Last name Country Úloha v teame
RunTo3Mind Martin Kalmar SVK relay runner
Adrián Kubík SVK relay captain
Solčany trail team STT Miritko Klačanský SVK relay captain
Ondrej Petrík SVK relay runner
Pain Killers Lucia Fabianova SVK relay captain
Lucia Fabianova SVK relay runner
Záhorácký Frišký Tým ZFT 115 Pavol Kalman SVK relay runner
Marian Medlen SVK relay captain
Klub pezinských (ne)alkoholikov František Moško SVK relay captain
Michal Šipoš SVK relay runner
Raz meraj dvakrat bez Lucia Hatalová SVK relay captain
Miroslav Durik SVK relay runner
Dvaja z jedného cesta Slavomíra Lorencová SVK relay runner
Vladimír Lorenc SVK relay captain
Utrhnuté vagóny František Slezák SVK relay captain
Juraj Drotován SVK relay runner
Dubničania Samuel Valuch SVK relay runner
Matej Valuch SVK relay captain
80-65 Richard Novák SVK relay captain
Jaroslav Jakubík SVK relay runner
Magic Moments Vladimír Holec SVK relay captain
Marek Dian SVK relay runner
UltraOrava František Volf SVK relay captain
Jozef Basár SVK relay runner
BK Viktoria Horné Orešany Jozef Hrúz SVK relay captain
Daniel Medvecký SVK relay runner
NitRUNčania 2 Marek Petráš SVK relay captain
Zdeno Zamboj SVK relay runner
KMB Zilina Martin Bednar SVK relay captain
Peter Bednar SVK relay runner
Trilkinson Branislav Hinca SVK relay captain
Martin Sekér SVK relay runner
Totalny krach Peter Dobšovič SVK relay runner
Martin Čapoš SVK relay captain
Hudy&Seďo Branislav Sedilek SVK relay captain
Milan Hudeček SVK relay runner

ŠTAFETA 7 - 44 registered

Team name First name Last name Country Úloha v teame
Fčelly karpatské Adrian Korenič SVK relay captain
Pavol Brezovský SVK relay runner
Nikoleta Jánošová SVK relay runner
Michaela Kubiková SVK relay runner
Andrej Maslák SVK relay runner
Katka Ondrejková SVK relay runner
Grétka Kutišová SVK relay runner
GUMBALL Peter Gažo SVK relay captain
Stanislav Bocko SVK relay runner
Milan Nízky SVK relay runner
Tomáš Pida SVK relay runner
Silvester Feč SVK relay runner
Matej Bolek SVK relay runner
Andrej Bolek SVK relay runner
Klub nenapraviteľných optimistov Ivan Lendvay SVK relay runner
Zdenka Havierniková SVK relay runner
Iveta Jurdová SVK relay runner
Martin Hatala SVK relay captain
Klaudia Jozefčíková SVK relay runner
Silvia Zavřelová SVK relay runner
Soňa Mináriková SVK relay runner
ISDD Martin Košalko SVK relay runner
Radoslav Šnirc SVK relay captain
Michal Barát SVK relay runner
Erik Zimka SVK relay runner
Štefan Reščák SVK relay runner
Peter Knotka SVK relay runner
Vojtech Slovík SVK relay runner
Pávoví Nurminátori Eva Vitáriušová SVK relay runner
Lucia Želenáková SVK relay runner
Peter Rozboril SVK relay captain
Juraj Anetta SVK relay runner
Jakub Gécz SVK relay runner
Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika Marek Krištof SVK relay runner
Dávid Slatkovský SVK relay runner
Samuel Legerský SVK relay captain
Jakub Nyéki SVK relay runner
Juraj Nagy SVK relay runner
Michael Palko SVK relay runner
Dominik Lietava SVK relay runner
SHEruns Jana Kutlikova SVK relay captain
Martina Brcakova SVK relay runner
Alexandra Nemcova SVK relay runner
Adriana Mlynarovicova SVK relay runner
Ivana Besedicova SVK relay runner
Lucia Kurincova SVK relay runner
Jana Švihoríková SVK relay runner
JOKER energy Palo Zelenka SVK relay runner
Juraj Holeva SVK relay runner
Milan Morávek SVK relay runner
Miroslav Khír SVK relay captain
Ivan Ružička SVK relay runner
Vladimír Hyránek SVK relay runner
Ivan Kuric SVK relay runner
Kamzík 1000+ Jana Piroščáková SVK relay runner
Andrej Pácal SVK relay runner
Ján Piroščák SVK relay captain
Radka Paulínyová SVK relay runner
Andrej Foltín SVK relay runner
Miroslav Hofbauer SVK relay runner
Andrej Pácal SVK relay runner
Štiavnický Trail Peter Mozsnyák SVK relay captain
Peter Bednarčík SVK relay runner
Tomáš Kimlička SVK relay runner
Marian Klas SVK relay runner
KOŠICKÝ VIETOR Michal Gimerský SVK relay captain
Marko Pavlík SVK relay runner
Terézia Čonková SVK relay runner
Zuzana Gumánová SVK relay runner
ŠK Tuberáčik Vyšné Hágy Jakub Zima SVK relay captain
Katarína Puškárová SVK relay runner
Petra Hrušková SVK relay runner
Tomáš Matejíček SVK relay runner
Barbora Durcová SVK relay runner
Jozef Zoričák SVK relay runner
STAROSTOVIA ZMO René Blanárik SVK relay captain
Jaroslav Jazvinský SVK relay runner
Peter Jančovič SVK relay runner
Gilbert Liška SVK relay runner
KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy Štefan Demovič SVK relay captain
Dávid Žigo SVK relay runner
Martin Juran SVK relay runner
Marcel Matanin SVK relay runner
Gabriel Švajda SVK relay runner
Jakub Valachovič SVK relay runner
Medard Féder SVK relay runner
Tumabolí Peter Slivka SVK relay captain
Braňo Žarnovičan SVK relay runner
Filip Hric SVK relay runner
Andrej Baran SVK relay runner
Andrej Kristufek SVK relay runner
Matúš Horváth SVK relay runner
Tomas Kostan SVK relay runner
ZSE RUN Martin Dorozlo SVK relay captain
Pavol Baričič SVK relay runner
Jozef Dorozlo SVK relay runner
Oto Frič SVK relay runner
SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY Peter Hlavatovic SVK relay runner
Beata Hlavatovicova SVK relay captain
Peter Lazicius SVK relay runner
Anton Bednarik SVK relay runner
Viktor Galik SVK relay runner
Marek Michalicka SVK relay runner
Polygym team Nitra Katka Plandorová SVK relay captain
Roman Reptík SVK relay runner
Lukáš Križan SVK relay runner
Andrej Lazorišák SVK relay runner
Róbert Varga SVK relay runner
Natália Halčinová SVK relay runner
Filip Gabrhel SVK relay runner
Zurich Aktuari Dusan Hutka SVK relay captain
Michaela Chrkavy SVK relay runner
Andrej Jakubovic SVK relay runner
Simone Skrucana SVK relay runner
Lenka Nesticka SVK relay runner
Tomas Hajek SVK relay runner
DPD Peter Pavuk SVK relay runner
Dušan Eštok SVK relay runner
Ján Smuda SVK relay runner
Martina Brom SVK relay runner
Juraj Krasňanský SVK relay captain
Jaroslav Jamrich SVK relay runner
Eduard Boháček SVK relay runner
Zurich United Tatiana Piacekova SVK relay runner
Mario Mitas SVK relay runner
Michal Fucek SVK relay runner
Jozef Figur SVK relay runner
Roman Jakubovits SVK relay captain
Juraj Hrapko SVK relay runner
Lukas Koribsky SVK relay runner
Bleu, Blanc, Rouge 1 Pavol Pecnik SVK relay runner
Pavol Kustar SVK relay runner
Alexandre Affre FRA relay runner
Adam Liberčan SVK relay runner
Didier Rogasik SVK relay captain
Marie-ondine Vidal SVK relay runner
Michal Kubinec SVK relay runner
Bleu, Blanc, Rouge 2 Christian-yves Michelon FRA relay runner
Michal Ksinan SVK relay runner
Francois-xavier Mortreuil FRA relay captain
Aurélien Courson FRA relay runner
Valentin Jezioro FRA relay runner
Amélie Chenin FRA relay runner
Bernard Rosay FRA relay runner
Utrhnuté vagóny 1 Martina Burzová SVK relay runner
Ľubomír Capík SVK relay runner
Martin Vaško SVK relay runner
Maroš Tevec SVK relay runner
Michaela Fajtová SVK relay captain
Náhoda Dagmar Svoreňová SVK relay captain
Katarína Lukačková SVK relay runner
Anna Havranová SVK relay runner
Miroslava Hromcová SVK relay runner
Lýdia Števuliaková SVK relay runner
Elena Horváthová SVK relay runner
Janka Baronová SVK relay runner
KRB Dolné Orešany Marek Zuzčák SVK relay captain
Jaroslav Lapšanský SVK relay runner
Oľga Kosibová SVK relay runner
Rastislav Dobšovič SVK relay runner
Miroslav Griflík SVK relay runner
Katarína Kováčová SVK relay runner
Jozef Magdolen SVK relay runner
ROCK THE COKE Ladislav Batik SVK relay captain
Miroslav Mihok SVK relay runner
Richard Austen SVK relay runner
Peter Sivak SVK relay runner
Miroslav Polak SVK relay runner
Milan Moravek SVK relay runner
Matej Klecka SVK relay runner
NitRUNčania Dušan Škerlanec SVK relay runner
Roland Weissenbök AUT relay runner
Paulina Weissenbök AUT relay runner
Iveta Ovečková SVK relay runner
Pavol Ovečka SVK relay captain
Miroslav Majba SVK relay runner
Martin Čierny SVK relay runner
DANUBE RUNNERS Janka Obernauer SVK relay runner
Emily Kovácsová SVK relay captain
Dajana Freyová SVK relay runner
Janka Valocsayová SVK relay runner
Janka Mitošinková SVK relay runner
Mária Adamečková SVK relay runner
Miri Vajdová SVK relay runner
Paberky Jan Žirovnický CZE relay runner
Róbert Nurnberger DEU relay runner
Petra Žirovnická CZE relay runner
Táňa Šufliarská SVK relay captain
Slavomír Pjatak SVK relay runner
Miroslav Šufliarský SVK relay runner
TREBA MAKAT !!! Marián Hečko SVK relay captain
Ľubomír Hečko SVK relay runner
Martin Štulrajter SVK relay runner
Patrik Barič SVK relay runner
Anton Sorád SVK relay runner
Radovan Rostecký SVK relay runner
Ján Kocian SVK relay runner
Zoborskí vlci Rastislav Požgaj SVK relay runner
Miroslava Požgajová SVK relay captain
Martin Kováč SVK relay runner
Radko Kašiar SVK relay runner
buckle up Lukáš Záhorec SVK relay runner
Daniel Čepec SVK relay runner
Róbert Ondruš SVK relay runner
Róbert Podhorský SVK relay runner
Miroslav Vladovič SVK relay runner
Štefan Sivák SVK relay runner
Jakub Kovács SVK relay captain
MiniMon friendly TEAM Tibor Durina SVK relay captain
Rastislav Balon SVK relay runner
Branislav Tupy SVK relay runner
Elena Svitkova SVK relay runner
Marian Seitler SVK relay runner
Katarína Drahovska SVK relay runner
Marcel Švec SVK relay runner
Pohoda Walecz Branislav Povoda SVK relay captain
Rastislav Wölcz SVK relay runner
František Rusnák SVK relay runner
Silvia Kupkovičová SVK relay runner
Stanislava Šiatinská SVK relay runner
Peter Ševce SVK relay runner
Denis Gešnábel SVK relay runner
Belasý motýľ Lucia Nagyová SVK relay runner
Jana Langová SVK relay runner
Pavol Gajdoš SVK relay runner
Pavol Hajduk SVK relay runner
Vít Nemeček SVK relay runner
Jana Pieružková SVK relay captain
Martin Kopáčik SVK relay runner
Mikuášané spod Kršlenice Marián Vasek SVK relay runner
Peter Mrkva SVK relay runner
Katarína Mrkvová SVK relay runner
Martin Hartiník SVK relay runner
Martin Rybárik SVK relay runner
Zuzana Hartiníková SVK relay runner
Roman Sasko SVK relay captain
Technicke sluzby Senica Kristina Nagyova SVK relay runner
Michaela Sekeresova SVK relay runner
Juraj Kascak SVK relay captain
Karel Lacina SVK relay runner
Peter Ferianc SVK relay runner
Erik Tocek SVK relay runner
Danica Redechova SVK relay runner
HVNCC Ivan Marecek SVK relay captain
Lujza Riskova SVK relay runner
Stefan Bozik SVK relay runner
Pavol Riska SVK relay runner
Silvia Cisarikova SVK relay runner
Michaela Bezdekova SVK relay runner
Miroslava Kusnierikova SVK relay runner
ALITER TECHNOLOGIES Michal Šilhavý SVK relay runner
Igor Daňový SVK relay captain
Filip Mikuš SVK relay runner
Simona Michelová SVK relay runner
Tomáš Bartek SVK relay runner
SONIC the HEDGEHOG Michal Drgoň SVK relay runner
Ivan Brezovský SVK relay runner
Lucia Holicka SVK relay runner
Boris Klempa SVK relay runner
Soňa Drgoňová SVK relay captain
Pavel Ollé SVK relay runner
Richard Holicky SVK relay runner
Kysucké valce Jaroslav Šimášek SVK relay captain
Marián Haladej SVK relay runner
Vladimír Mariak SVK relay runner
Pavol Kirn SVK relay runner
Matej Martiniak SVK relay runner
Michal Kirn SVK relay runner
Matúš Ševec SVK relay runner
Pozor beží vírus Andrej Matiašovský SVK relay runner
Martina Sendreiova SVK relay captain
Martina Kvackaj SVK relay runner
Michal Potocký SVK relay runner
Jana Turčanová SVK relay runner
Iveta Hrabinova SVK relay runner
2muse - prieskumníci bežia Peter Sklenář SVK relay runner
Juraj Polačko SVK relay runner
Marína Hanušovská SVK relay runner
Michal Vyšinský SVK relay runner
Juraj Jančovič SVK relay captain

FAQ

  1. What is this?
  2. Čo znamená pridať lístok?
  3. Čo znamená prihlásiť sa?
  4. Kde nájdem štartovnú listinu?

What is this?

You are reading Frequently Asked Questions and answers. This document will be updated regularly based on experience of users and their request or comments send to us via email. Last updated on 31st October 2018.

Čo znamená pridať lístok?

U niektorého z našich partnerov ste si zakúpili lístok, vstupenku na naše podujatie. Ako potvrdenie ste dostali lístok s kódom. Tento kód je Vašou vstupenkou do registrácií. Organizácia preteku si vyžaduje registráciu všetkých pretekárov. V rámci registrácie vlastník lístka vypĺňa údaje pretekárov. Pridať lístok je prvý krokom pri vypĺňaní údajov pretekárov. Pri pridaní lístka overíme jeho platnosť a pre email adresu zadanú pri pridaní lístka vytvoríme účet používateľa. Po príhlásení sa do registrácii s touto emailovou adresou je vlastníkovi lístka k dispozícii všetko potrebné na registráciu pretekárov.

Čo znamená prihlásiť sa?

K registrácii pretekárov sa môže vlastník lístka kedykoľvek vrátiť. Stačí zadať email adresu a v zápätí na ňu odošleme email s jednorázovým prihlasovacím linkom. Kliknutím na link sa prihlásiť do registrácií a môžete všetko meniť.

Kde nájdem štartovnú listinu?

Štartovná listina bude zverejnená na stránke podujatia STEFANIK TRAIL Programátori pracujú na prepojení registrácií s webom podujatia. Už čoskoro bude k dispozícii.